O nás

Korporace Alkywan® již mnoho let vyvíjí produkty založené na vědecky a technologicky inovativních myšlenkách, které zlepšují život nejen lidí, ale i zvířat a všech živých organismů.

Naším hlavním cílem bylo vyvinout výrobky, jejichž funkčnost je založena na vědeckých poznatcích, abychom si mohli být jisti, že přinášejí očekávané výsledky. Nová technologie tak dokazuje svůj význam nejen pro lidi a zvířata, ale díky své šetrnosti k životnímu prostředí i pro naši planetu. A to vše na základě skutečných vědeckých poznatků.

Pevně věříme, že vám pomůžeme ukázat cestu k opravdovému poznání. Cestu, jak nenaletět na některou z pochybných nabídek různých typů “duchovních” přístrojů a zařízení, koncipovaných na základě pseudovědy. Tato takzvaná pseudověda pouze předstírá, že je součástí skutečného vědeckého diskurzu, škodí rozvoji vědeckého poznání a v důsledku toho brzdí pokrok celé vědy směrem k tomuto většímu poznání.

Alkywan® tvoří jedinečný tým odborníků, který propojuje vědeckou, lékařskou, duchovní a sociální oblast života s čistým živým zdrojem fotonové energie. Naše technologie je navržena tak, aby rychle zlepšila všechny oblasti života a životního prostředí.

TÝM ALKYWAN®

Bc, Štěpán V. Auředník, BBA

(Evropa/USA)

Zakladatel korporace ALKYWAN®
Generální ředitel společnosti Alkywan Technologies s.r.o.
Ředitel odboru inovací

Narodil se v srdci Evropy a považuje se za obyčejného člověka v kontroverzním světě. V mladém věku se mu podařilo rozluštit “kód” a díky tomu pomohl vyvinout jeden z technologicky nejvyspělejších zdrojů přírodní fotonové energie.

Štěpánův tým vynalezl proces fotonizace ALKYWAN®, který transformuje přírodní materiály na fotonové antény. Tento tým (zatím jako jediný) dokázal využít pole fotonové energie a své “antény” ALKYWAN® používat pro celostní péči o zdraví a pro rozvoj lidského vědomí.

Přestože kontakt s výrobky ALKYWAN® je díky jejich jedinečným energetickým vlastnostem často popisován jako „dotek Boha“, Štěpán vždy dbá na to, aby všechny vynálezy byly nejprve vědecky ověřeny. Štěpánův přínos této civilizaci je v zahraničí popisován jako „nezávislá práce z lásky“.

Vzdělání:
Univerzita v Dublinu – BBA

Milan Kucera, Ph.D.

(Evropa/USA)

Vedoucí právního oddělení
Generální ředitel společnosti Alkywan Group, L.C.
Prezident naší neziskové organizace

Milan Kučera PhD. je generálním ředitelem společnosti Alkywan Group, L.C. Je také americkým notářem a členem představenstva Komory soudních tlumočníků a překladatelů České republiky.

Vzdělání:
Kalifornská jižní univerzita – doktorát filozofie.
Univerzita Karlova – magisterský titul, právo.

Brandi Stewart

(USA)

Odbornice na výživu
Specialistka na mikroskopii

Brandi je držitelkou certifikátu BIOMEDX v oboru Aplikovaná mikroskopická technologie pro zdraví a kontrolu procesů. Je odbornicí na výživu a wellness a zdravím se zabývá již od svých dvaceti let.

Posledních 25 let se Brandi věnuje studiu a praxi integrativní celostní medicíny, aby pomohla ostatním najít odpovědi, které jim přinesou optimálnější verzi sebe sama.

Waxéla Sananda

(USA)

Ambassador značky ALKYWAN®
a autorizovaný zástupce

Waxela je mezinárodní trenérka ztělesněného vzestupu, mentorka vědomého života, aktivátorka duchovních darů, autorka a moderátorka summitu a podcastu Alchymie vzestupu. Waxéla udržuje prostor pro lidstvo, aby mohlo zažít ztělesnění Božských frekvencí. Je vědomým světelným kanálem, který pomáhá při aktivaci duchovních darů a kódů duše v rámci rodiny duší. Celoživotně se věnuje mimodimenzionálním kontaktům a uchovává vzpomínky z mnoha pozemských inkarnací a inkarnací hvězdných ras. Jejím posláním je pomáhat a podporovat vzestup planety Země a lidstva.

Dr. Sandor A Markus, Ph.D., MD (MA)., STD

Professor Dr. Sandor A Markus, Ph.D., MD (MA)., STD

(Švédsko)

Výzkumný pracovník v oblasti metafyziky
Humanitní vědy

Profesor Sandor A. Markus je doktorem medicíny v oboru komplementární medicíny a za více než 20 let své praxe pomohl přibližně 20 000 tisícům lidí. Má také doktorát z posvátné teologie, tj. severního buddhismu a gnosticismu.

Profesor Dr. Sandor A. Markus je zakladatelem metody CelesteMethod®, která obnovuje kontrolu duše jedince ovládaného myslí a pomáhá dosáhnout harmonického multidimenzionálního kvantového vědomí vyšší kvality. Jako skutečný duchovní mistr učitel založil A.I.C. „Univerzální akademii pro globální lidskou kulturu“, aby nabídl všem zainteresovaným bytostem možnost duchovního rozvoje.

Dr. Markus je autorem mnoha jedinečných, celosvětově úspěšných literárních děl, jako např.: “The World Doctrine: Philosophy, Religion and Science of the New Age” “Saint Germain – the mysterious count who never dies” “The Matrix Reality: Man Is A Mind Controlled Intellectual Robot Living In A Programmed Reality”

…a mnoho dalších

Ann Sofie Hammarback

Dr. Ann-Sofie Hammarbäck, STD

(Švédsko)

Prezidentka Akademie a asociace A.I.C.
(„Mezinárodní akademie pro globální lidskou kulturu”)

Dr. Ann-Sofie Hammarbäck vlastní a řídí společnost Matrix Innovation, uznávanou evropskou společnost působící v oblasti zdraví a vývoje již několik desetiletí. Dne 7. března 2014 byla Dr. Hammarbäck a její společnost Matrix Innovation Evropskou akademií věd oceněna prestižní Stříbrnou medailí nositele Nobelovy ceny Roberta Kocha za vynikající výzkum v oblasti kvantové medicíny a doplňků stravy zvyšujících výkonnost mozku s názvem Brain Formula.

V roce 1989 byl Dr. Hammarbäckové udělen doktorský titul v oboru posvátné teologie na „Mezinárodní univerzitě přírodního života, vědy o člověku“ v Ekvádoru. Dnes je Dr. Hammarbäck prezidentkou „Mezinárodní akademie pro globální lidskou kulturu, A.I.C.“ a „Asociace pro globální lidskou kulturu, A.I.C.”.

Nyree Abdool (USA)

Dr. Nyree Abdool

(USA)

Celostní lékař | Medical Masters Institute

Dr. Abdool má více než 20 let zkušeností s přírodní medicínou a dosud úspěšně léčila více než 10 000 lidí. Její léčebné postupy jsou specializovanou kombinací východní a západní medicíny, která je přizpůsobena každému pacientovi. Celostní medicína je celotělový přístup ke zdravotní péči. Jako celostní lékař se Dr. Abdool snaží zlepšit zdraví a pohodu prostřednictvím těla, mysli a duše. Dr. Abdoolová se specializuje na výživu, hubnutí, detoxikaci a boj proti stárnutí.

sk_SK