Nejčastější otázky (FAQ)

Jak technologie Alkywan® funguje?

Bezprostřední prostředí produktů Alkywan® je nabito/obohaceno o elementární částice (např. fotony, elektrony). Fotony jsou částice, které přenášejí energii. Lidským smyslům je nejblíže proud fotonů ve formě světelného paprsku. Proto je energie větších koulí na svítící LED základně ještě efektivnější. Energie se proto šíří do prostoru vlněním.

Jak poznám, že produkty fungují?

Účinnost naší technologie je ověřena laboratorními testy vědců nebo lékařů na několika kontinentech (např. USA, Evropa). Máme také certifikáty od lékařů v USA nebo od uznávané evropské vědecké fakulty v oboru fyziky.

Jaký je rozdíl mezi produkty Alkywan® a jinými krystaly?

Technologie Alkywan® je založena na originální kombinaci mnoha komponentů, jako jsou minerály, horniny, ale i prostorové grafické zářiče založené na vlastnostech platónských těles, které zajišťují tok energie. Je to přirozená stimulace prostředí. Každý detail hraje svou roli, dokonce i logo Alkywan®, podle kterého poznáte naše originální produkty.

„Obyčejné“ krystalové produkty jiných výrobců postrádají základní materiál, který je předmětem našeho know-how, a proto také postrádají náš unikátní proces fotonizace Alkywan®, který přeměňuje přírodní materiály na „fotonické antény“.

Kde jsou produkty vyráběny?

Od počátku vývoje klademe velký důraz na kvalitu a funkčnost našich originálních produktů. Všechny produkty Alkywan® jsou proto s velkou pečlivostí vyráběny v Evropě. To platí i pro všechny originální dřevěné podstavce.

Jsou produkty bezpečné pro zdraví?

Ano. Materiál výrobků je vyroben z netoxických materiálů.

sk_SK